Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Przesyłka paletowa -dostawa jest realizowana na palecie drewnianej przez profesjonalną firmę kurierską, samochód jest wyposażony w windę transportową oraz wózek transportowy (paleciak). Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za darmo. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Kamiennogórska 9/U1, , 60-179 Poznań. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Za płatność gotówką nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 

Koszt dostawy

Przy każdej formie dostawy i płatności koszt transportu wynosi 0,00 zł.

 

Sposób dostawy

(płatność)

Gotówka

(płatność)

Przelewy24

(płatność)

Przelew tradycyjny

Koszt transportu

Przesyłka paletowa

 bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

0,00 zł

         

Odbiór osobisty

bezpłatnie 

bezpłatnie

bezpłatnie

0,00 zł 

 

Czas realizacji zamówienia to najczęściej 2-3 dni robocze, natomiast może wydłużyć się do 10 dni roboczych w zależności od zamawianego przez klienta towaru. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych. Wyjątkiem są sytuacje, w których czas realizacji został ustalony z klientem indywidualnie.

Każda sytuacja, w której czas realizacji będzie dłuższy niż 3 dni robocze klient będzie informowany na bieżąco. Klient może również uzyskać informację o czasie realizacji przed złożeniem zamówienia zadając pytanie mailowo sklep@moduleo24.pl lub telefonicznie 795 666 972 / 61 639 09 55. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl