Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

AKCESORIA I NARZĘDZIA

W tej kategorii sklepu zebraliśmy akcesoria montażowe i wykończeniowe do produktów dekoracyjnych dostępnych w naszej ofercie. Tego rodzaju kompleksowe zestawienie umożliwia zakupienie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych produktów, z pomocą których wprowadzisz do swojego wnętrza niepowtarzalny i efektowny klimat.

Akcesoria i narzędzia

Klej montażowy MARDOM FIX PRO Klej montażowy MARDOM FIX PRO
Producent: Mardom Decor
Cena:

33,12 zł szt.

szt.
zobacz więcej
Klej montażowy Mardom MAX Klej montażowy Mardom MAX
Producent: Mardom Decor
Cena:

87,08 zł szt.

szt.
zobacz więcej
Klej na łączenia MARDOM FIX EXTRA Klej na łączenia MARDOM FIX EXTRA
Producent: Mardom Decor
Cena:

87,08 zł szt.

szt.
zobacz więcej
Masa szpachlowa Mardom Decor Masa szpachlowa Mardom Decor
Producent: Mardom Decor
Cena:

31,98 zł szt.

szt.
zobacz więcej
Skrzynka uciosowa Mardom Decor Skrzynka uciosowa Mardom Decor
Producent: Mardom Decor
Cena:

512,68 zł szt.

szt.
zobacz więcej

Oferujemy najwyższej jakości kleje montażowe, które dedykowane są do wygodnego i szybkiego mocowania sztukaterii ściennej, listew przypodłogowych, sufitowych i ściennych, ale także wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. Dzięki temu możesz intuicyjnie i skutecznie przymocować je do podłoża, nie używając w tym celu profesjonalnych narzędzi ani śrub montażowych. Zgromadzone w sklepie produkty są w pełni bezpieczne dla mieszkańców – nie musisz obawiać się ich szkodliwego działania, a także pozwalają na skuteczne i trwałe mocowanie. W kategorii akcesoriów znajdziesz także spoiwa przeznaczone do montażu paneli lamelowych oraz tworzenia z ich udziałem efektownych wykończeń dekoracyjnych ścian lub oddzielania przestrzeni.

Akcesoria, które dostarczamy to także najwyższej jakości skrzynki uciosowe – pomocne i funkcjonalne akcesoria służące do bardzo precyzyjnego docinania elementów pod odpowiednim kątem 45 lub 90 stopni. Idealnie sprawdzają się one w procesie skracania sztukaterii i wszelkiego rodzaju komponentów dekoracyjnych, które zlokalizowane są w naszym sklepie. Tego rodzaju skrzynki posiadają odpowiednie zagłębienia, które przy pomocy piły ręcznej pozwalają na precyzyjne docięcie dekorów.

Zapraszamy do zapoznania się także z szerokim asortymentem mas szpachlowych – dedykowanych do wypełniania wgłębień powstałych wskutek nieprecyzyjnego docięcia lub ubytków wynikających z użytkowania produktu – np. dziur.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów montażowych są także lakiery do łączeń. Zebrane w tej kategorii produkty odpowiadają swoją strukturą i kolorystyką oferowanym listwom dekoracyjnym. Dzięki temu możesz zamaskować z ich użyciem łączenia profili przypodłogowych lub inne zestawienia pojedynczych produktów, tworzących system dekoracyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl