Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

MODULEO ROOTS 40

Komfortowa podłoga o dużej różnorodności.

Moduleo ROOTS 40 to kolekcja podłóg o ogromnej różnorodności wyglądu i stylu. Cechuje się wysoką klasą użyteczności 23-32. Posiada gładką warstwę wierzchnią. Warstwa ścieralna wynosi 0,40 mm, a grubość panela to 2,35 mm. Z pewnością w tej kolekcji znajdziesz dekor idealnie pasujący do Twojego wnętrza.

 

PROMOCJA

-10%

NA WSZYSTKIE PANELE!

 

Moduleo Roots 40

Moduleo ROOTS 40 to kolekcja charakteryzująca się wysoką klasą użyteczności w pomieszczeniach prywatnych- klasa 32 a w pomieszczeniach komercyjnych- klasa 23. Grubość panela to 2,35 mm. Podłogi dostępne są w dwóch wersjach: płytki oraz panele. Warstwa wierzchnia jest gładka, a ścieralna wynosi 0,40 mm i jest odpowiedzialna za ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Zalety 

luksusowe podłogi winylowe

  • Ciepły i cichy
  • Stworzony, by trwać
  • Zwiększony realizm
  • Nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego

 

Podłogi winylowe Moduleo są wytrzymałe, łatwe w konserwacji i recyklingu, a także estetyczne i uniwersalne. Warto zwrócić uwagę na znaczenie sensoryczne podłóg, takie jak faktura, dźwiękochłonność i ciepło, oraz na potrzebę tworzenia przestrzeni wyrażających tożsamość i osobowość mieszkańców.

W ostatnich latach można zauważyć pewne zmiany, takie jak większa świadomość dotycząca materiałów i zwracanie uwagi na naturę, a także pragnienie odczuwania rzeczy przez dotyk w coraz bardziej cyfrowym świecie. Wzrasta również potrzeba indywidualizacji wnętrz i wpływ, jaki mogą mieć podłogi na stworzenie unikalnych przestrzeni życiowych.

Kolekcja Roots powstała w wyniku analizy światowych trendów, inspiracji z natury i różnych dziedzin sztuki i designu. Kolekcja została stworzona z myślą o zmysłowych i dotykowych właściwościach, a składa się z sześciu różnych motywów wnętrz, które oferują różne estetyki i możliwości personalizacji.

Rozmówczynie podkreślają, że wybór jednego motywu nie ogranicza możliwości eksploracji innych stylów i że istnieją różnorodne opcje, jeśli chodzi o kolory, wzory i faktury. Ostatecznie, Moduleo dąży do inspirowania klientów i dawania im swobody w tworzeniu unikalnych przestrzeni domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl