Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

MODULEO ROOTS 55 EIR

Pełna życia. O wyższej klasie ścieralności. Z idealnie odwzorowaną strukturą drewna.

Moduleo ROOTS 55 EIR to kolekcja podłóg o ogromnej różnorodności wyglądu i stylu. Cechuje się wysoką klasą użyteczności 23-33. Posiada warstwę wierzchnią odwzorowującą strukturę naturalnego drewna. Warstwa ścieralna to ogromny atut tej kolekcji, gdyż jej grubość to 0,55 mm, co sprawia, że podłoga staje się jeszcze bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

 

PROMOCJA

-10%

NA WSZYSTKIE PANELE!

 

Moduleo Roots 55 EIR

Moduleo ROOTS 55 EIR to kolekcja charakteryzująca się najwyższą klasą użyteczności w pomieszczeniach prywatnych (klasa 33) oraz wysoką w pomieszczeniach komercyjnych (klasa 23). Grubość paneli to 2,50 mm. Dostępne jest mnóstwo rodzajów podłóg- panele, płytki (w różnych wymiarach), płytki XL, panele XL i jodełka. Warstwa wierzchnia odzwierciedla strukturę prawdziwego drewna a ścieralna wynosi aż 0,55 mm gwarantując podłodze zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

 

 

Zalety 

luksusowe podłogi winylowe

  • Ciepły i cichy
  • Stworzony, by trwać
  • Zwiększony realizm
  • Nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego
  • Ze strukturą naturalnego drewna

 

Podłogi winylowe Moduleo są wytrzymałe, łatwe w konserwacji i recyklingu, a także estetyczne i uniwersalne. Warto zwrócić uwagę na znaczenie sensoryczne podłóg, takie jak faktura, dźwiękochłonność i ciepło, oraz na potrzebę tworzenia przestrzeni wyrażających tożsamość i osobowość mieszkańców.

W ostatnich latach można zauważyć pewne zmiany, takie jak większa świadomość dotycząca materiałów i zwracanie uwagi na naturę, a także pragnienie odczuwania rzeczy przez dotyk w coraz bardziej cyfrowym świecie. Wzrasta również potrzeba indywidualizacji wnętrz i wpływ, jaki mogą mieć podłogi na stworzenie unikalnych przestrzeni życiowych.

Kolekcja Roots powstała w wyniku analizy światowych trendów, inspiracji z natury i różnych dziedzin sztuki i designu. Kolekcja została stworzona z myślą o zmysłowych i dotykowych właściwościach, a składa się z sześciu różnych motywów wnętrz, które oferują różne estetyki i możliwości personalizacji.

Rozmówczynie podkreślają, że wybór jednego motywu nie ogranicza możliwości eksploracji innych stylów i że istnieją różnorodne opcje, jeśli chodzi o kolory, wzory i faktury. Ostatecznie, Moduleo dąży do inspirowania klientów i dawania im swobody w tworzeniu unikalnych przestrzeni domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl