Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Płytki Moduleo ROOTS 55 EIR

Podłoga w formie nowoczesnych płytek winylowych.

Podłoga Moduleo ROOTS 55 EIR w formie płytek winylowych zawiera wszystkie zalety tej kolekcji dodając jej jeszcze więcej atrakcyjności ze względu na swój ciekawy sposób ułożenia.

 

PROMOCJA

-10%

NA WSZYSTKIE PANELE!

 

 

Płytki Moduleo ROOTS 55 EIR

Moduleo ROOTS 55 EIR w formie płytek to kolekcja charakteryzująca się najwyższą klasą użyteczności w pomieszczeniach prywatnych (klasa 33) oraz wysoką w pomieszczeniach komercyjnych (klasa 23). Grubość paneli to 2,50 mm. Warstwa wierzchnia odzwierciedla strukturę prawdziwego drewna a ścieralna wynosi aż 0,55 mm gwarantując podłodze zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

 

 

Zalety 

luksusowe podłogi winylowe

  • Ciepły i cichy
  • Stworzony, by trwać
  • Zwiększony realizm
  • Nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego
  • Ze strukturą naturalnego drewna

 

Podłogi winylowe Moduleo są wytrzymałe, łatwe w konserwacji i recyklingu, a także estetyczne i uniwersalne. Warto zwrócić uwagę na znaczenie sensoryczne podłóg, takie jak faktura, dźwiękochłonność i ciepło, oraz na potrzebę tworzenia przestrzeni wyrażających tożsamość i osobowość mieszkańców.

W ostatnich latach można zauważyć pewne zmiany, takie jak większa świadomość dotycząca materiałów i zwracanie uwagi na naturę, a także pragnienie odczuwania rzeczy przez dotyk w coraz bardziej cyfrowym świecie. Wzrasta również potrzeba indywidualizacji wnętrz i wpływ, jaki mogą mieć podłogi na stworzenie unikalnych przestrzeni życiowych.

Kolekcja Roots powstała w wyniku analizy światowych trendów, inspiracji z natury i różnych dziedzin sztuki i designu. Kolekcja została stworzona z myślą o zmysłowych i dotykowych właściwościach, a składa się z sześciu różnych motywów wnętrz, które oferują różne estetyki i możliwości personalizacji.

Rozmówczynie podkreślają, że wybór jednego motywu nie ogranicza możliwości eksploracji innych stylów i że istnieją różnorodne opcje, jeśli chodzi o kolory, wzory i faktury. Ostatecznie, Moduleo dąży do inspirowania klientów i dawania im swobody w tworzeniu unikalnych przestrzeni domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl