Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

PROFILE LAYRED MODULEO

Różne rodzaje profili tworzą płynne przejścia między dwoma rodzajami podłogi lub podłogą a ścianą. Obejmują one również noski schodowe. Łączą funkcjonalność ze stylem.

Profil do podłogi to specjalny element, który pełni funkcję wykończeniową i ochronną w obszarach przejścia między różnymi rodzajami podłóg, takimi jak płytki, panele czy wykładzina. Firma Oferujemy różne rodzaje profili do podłóg, które są doskonale dopasowane do ich linii produktów.

Profil do podłogi jest zazwyczaj wykonany z trwałego materiału, takiego jak aluminium, stali nierdzewnej lub tworzywo sztuczne. Jest to element, który zapewnia estetyczne i funkcjonalne połączenie między dwoma różnymi powierzchniami podłogi.

Wśród oferowanych przez Moduleo profili do podłóg znajdują się:

- Profil wykończeniowy: Profil wykończeniowy jest używany do estetycznego zakończenia krawędzi podłogi, szczególnie w miejscach, gdzie spotykają się dwa różne rodzaje podłóg. Może to być profil kątowy, który jest montowany na narożnikach, lub profil płaski, który zapewnia gładkie przejście między dwoma powierzchniami.

- Profil przejściowy: Profil przejściowy jest stosowany w miejscach, gdzie spotykają się dwie różne wysokości podłogi, na przykład w przypadku przejścia z pokoju na korytarz lub z jednego rodzaju podłogi na inny. Ten profil zapewnia gładkie i bezpieczne przejście, eliminując ryzyko potknięcia się.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl