Certyfikaty

Certyfikaty

Poniżej znajduje się lista certyfikatów naszego sklepu oraz podłóg Moduleo i Parador.

 

 

Certyfikaty naszego sklepu

ZGE Sp. z o.o. jest właścicielem sklepu Moduleo24.pl. Poniższe, aktualne certyfikaty przyznane naszej spółce przez niezależne, zewnętrzne organizacje stanowią zapewnienie bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji w naszym sklepie. Decydując się na naszą ofertę możesz być pewny, że cały proces realizacji zamówienia przebiegnie pomyślnie. Dla nas najważniejsza jest radość klienta!

 

 

Certyfikat Rzetelna Firma - kliknij i sprawdź!

Certyfikat przyznawany przez spółkę o tej samej nazwie, pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, po pozytywnej weryfikacji w bazie KRD. Uchodzi za najbardziej popularny wśród opłacanych tytułów rzetelnej, solidnej czy wiarygodnej firmy.

W programie jesteśmy nieprzerwanie od 2014 roku z najwyższą możliwą oceną 4.7/5!

Certyfikat przyznawany jest przez niezależną, zewnętrzną organizację.

 

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania - kliknij i sprawdź!

Od momentu przystąpienia do programu w 2016 roku nie otrzymaliśmy złej opinii!

Certyfikat przyznawany jest przez niezależną, zewnętrzną organizację.

 

 

 

Certyfikaty i oznaczenia podłóg Moduleo*

Poniższe certyfikaty i oznaczenia podłóg dostępnych w naszej ofercie stanowią zapewnienie o jakości, trwałości i bezpieczeństwie. Dodatkowo liczne odznaczenia dowodzą, że firma Moduleo działa w zgodzie z ekologią i naturalnym środowiskiem.

 *Więcej informacji na stronie: https://www.moduleo.com/pl-pl

 

 

Zaprojektowany i wyprodukowany w Belgii

Certyfikat świadczący o miejscu produkcji wszystkich paneli Moduleo.  

 

 

Dożywotnia gwarancja 

Wszystkie panele Moduleo z kolekcji LayRed posiadają dożywotnią gwarancję producenta na ścieralność (kolekcja Roots 40 - 20 lat gwarancji; Roots 55 - 25 lat gwarancji).

 

 

Ekologia

Certyfikaty świadczące o bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska działaniu firmy Moduleo. Celem producenta jest wyeliminowanie śladu węglowego do 2040 roku.

 

 

Produkty stworzone z wykorzystaniem energii w 100% odnawialnej

Wszystkie produkty Moduleo stworzone są z wykorzystaniem energii w 100% odnawialnej dzięki elektrowniom wiatrowym i słonecznym, a także selektywnemu pozyskiwaniu energii.

 

 

Recykling=odpowiedzialność

W zakładzie produkcyjnym Moduleo prawie wszystkie odpady są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane do celów produkcyjnych. Każdego roku tony przetworzonego winylu wracają do obiegu produkcyjnego.

 

  

Certyfikaty i oznaczenia podłóg Parador*

Poniższe certyfikaty i oznaczenia podłóg dostępnych w naszej ofercie stanowią zapewnienie o jakości, trwałości i bezpieczeństwie. Dodatkowo liczne odznaczenia dowodzą, że firma Parador działa w zgodzie z ekologią i naturalnym środowiskiem.

 *Więcej informacji na stronie: https://parador.pl/wp-content/uploads/2023/11/katalog-parador-20210630123022.pdf

 

Niebieski Anioł

Niebieski Anioł (Der Blaue Engel) potwierdza, że produkty Parador są niskoemisyjne, zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

 

 

eco-Institut

Produkty opatrzone tym znakiem spełniają najsurowsze wymogi eco-INSTITUT dotyczące zawartości i emisji szkodliwych substancji.

 

 

FloorScore®

FloorScore® jest jednym z najbardziej znanych amerykań- skich programów certyfikacji w ramach którego wykładziny podłogowe i produkty pokrewne u zyskują certyfikat potwierdzający przestrzeganie norm emisji do powietrza w pomieszczeniu.

 

 

TUV Rheinland

Atest TÜV przyznany marce Parador jest potwierdzeniem niezależnego nadzorowania jakości, produkcji i funkcjonalności produktów.

 

 

Emissions dans I'air interieur

Ten francuski system klasyfikacji służy do oznaczania jakości powietrza w pomieszczeniu.

 

 

EPD

Deklaracja EPD (Environmental Product Declaration) opiera się na normie ISO 14025. Głównym elementem EPD jest bilans ekologiczny, który obejmuje cały cykl użytkowania produktu.

 

 

PEFCTM

Tym znakiem są opatrywane produkty, które odpowiadają wymogom ekonomicznym, ekologicznym i społecznym systemu certyfikacji w zakresie dokumentacji i doskonalenia zrównoważonej gospodarki leśnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl